Parsiyel Taşımacılığı

Hızlı, güvenilir ve ekonomik parsiyel çözümleri alanında eşsiz tecrübeleri ile Hazal Lojistik sizlerin hizmetindedir. Düşük maliyetli taşıma hizmeti olarak da bilinen parsiyel taşımada maliyetlerin diğer taşıma türlerine göre daha düşük olması neticesinde sizler için avantajlı fiyatlar ortaya çıkmaktadır.

Parsiyel yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz. İllere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturup, taşıma esnasında ürün ve mamullerin zarar görmemesi için gerekli elleçleme işlemlerini yapıyoruz. İstanbul´da bulunan güvenlikli depolama alanlarında ürünleri muhafaza etmekte ve zamanı geldiğinde ilgili adreslere yola çıkarmaktayız.

Parsiyel taşımacılığı, bir veya daha fazla alıcı tarafından farklı firmalardan sipariş edilen malların tek birleşmiş yük halinde taşıma sürecidir.  Yük teslimatı genellikle deniz, demiryolu, karayolu veya hava yoluyla gerçekleşmektedir. Bu durumda alıcıları farklı olan mallar aynı konteyner veya vagonun içinde taşınabilmektedir.

Parsiyel teslimatın avantajları:

Tasarruf: Az miktarda genel kargo göndermek için müşterinin bu amaçla kiralanan aracının navlun bedelini ödemesi gerekmez. Nakliye maliyeti taşınan malların ağırlığı veya hacmi ile doğru orantılı olarak hesaplanır. Küçük miktarda malların depolanması için gerekli alan düşük olduğundan depo maliyetlerin azalması da müşteri için önemli avantaj sağlar.

Kolaylık: Bu tür taşımacılık tehlikeli maddelerin dışındaki tüm yükler için uygundur.

Güvenilirlik: Bu hizmeti seçerek, müşteri kendi mallarının güvenli ve sağlam bir şekilde teslim edileceğinden emin olabilir.

Bu hizmet, sınırlı sayıda yurt dışından mal ithal eden bireyler ya da küçük ölçekli şirketler için mükemmel bir çözümdür. Bazen bu hizmet, yabancı on-line mağazalardan oldukça büyük partiler halinde mal satın alan ve bazı nedenlerden dolayı ekspres teslimatı kullanmak istemeyen perakende müşteriler tarafından kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi talepleriniz için hemen bize ulaşın.

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın