Komple Taşıma

Hazal Lojistik bu alanda kurucuları ve çalışanlarının yıllar boyunca biriktirdiği deneyim ve tecrübeler sayesinde alanında en iyi komple taşımacılık hizmetini sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerine vermiş olduğu tüm hizmet alanlarında olduğu gibi, komple taşımacılık alanında da hızlı, ekonomik ve güvenli taşımacılık ilkelerini ön planda tutmaktadır.

Türkiye’nin her noktasına kamyonet, kamyon, TIR ve konteyner ile komple taşıma taleplerini süratle karşılar. Sorunsuz komple taşımacılık hizmeti verir. Ürün ya da malların bütünü, bir noktadan araçlarımıza yüklenir ve belirlenen noktaya sevk edilir.  Toplu gönderim olarak adlandırılabilecek bu taşıma türünde, tek tip aracı doldurabilecek miktardaki ürün ve mallar işlem görmektedir.

Komple Taşımacılık hizmeti dünya genelinde FTL olarak anılmaktadır. Bu kısaltmanın açılımı ise Full Track Load şeklindedir. Türkçe karşılığına baktığımızda ise “bir aracın (kamyon, kamyonet, tır vb.) yük taşıma kapasitesini tam olarak (ağırlık ve/veya hacim) kaplayan yük anlamı karşımıza çıkmaktadır. Adı üstünde, eğer bir taşıma aracını tamamiyle dolduracak bir yük taşıma işleminiz varsa sizin için kullanılması en mantıklı yol komple taşımacılık hizmeti olacaktır.

Komple taşımacılık maliyet açısından en hesaplı taşımacılık türüdür. Bu modelde depo, antrepo ya da fabrika benzeri adreslerden alınan ürünler, sevk adresine ulaşıncaya kadar hiçbir şekilde aktarma işlemi görmez. Dolayısıyla başka duraklara uğramamış olur. Bu bakımdan hızlı taşınmış olur. Bütün hizmet türlerimizde olduğu gibi ürün ya da mallar sigorta kapsamındadır.

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın