Karayolu Taşımacılığı

Hazal Lojistik her gün Azerbaycan´a parsiyel çıkışı yapan deneyimli, güçlü ve alanında uzman personeli ile sizlerin hizmetindedir. Hazal Lojistik olarak her zaman daha iyi hizmet için çalışıyoruz. Sahip olduğumuz araçların yanı sıra, sözleşmeli tedarikçi altyapımız ile yurt içi taşıma ve dağıtım hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tüm taşıma modellerini sağlıyor; güçlü bilgi sistemleri altyapımız sayesinde etkin çözümler üretiyoruz.

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin istenilen yere, istenilen zamanda güvenle, hızlıca, sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir ulaştırma sistemidir. Başlangıç ve de varış noktaları arasında aktarmaya ihtiyaç duymadan taşımaya olanak sağlaması sebebiyle diğer taşıma türleriyle kıyaslandığında; süratli olması, özellikle kısa mesafeli yapılacak taşımalarda diğer alternatif taşıma sistemlerine oranla daha ucuz olması gibi bazı avantajlara sahip taşıma metodudur.

Hazal Lojistik
´de karayolu taşımacılığıyla kolili / paletli genel kargo taşıma, proje / gabari yük taşıma, komple ihracat ve ithalat yükleme ve taşıma, düzenli grupaj ihracat ve ithalat yükleme ve taşıma, askılı tekstil ürünleri taşımacılığı gibi taşımacılık hizmeti verilmektedir.

İstanbul´da bulunan maksimum güvenlikli depolama merkezimizden, bahsettiğimiz gibi firmamız Azerbaycan´a her gün düzenli olarak araç çıkartmaktadır.

Daha fazlası ve en uygun fiyatlandırmalar için hemen web sitemizde yer alan teklif al bölümünü ziyaret edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.
 

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın