Hakkımızda

Hazal Lojistik, yurtdışı gönderilerinizi, sunduğu farklı hizmetler ile, tüm dünyaya teslim edebilen bir hızlı ulaştırma ağıdır. İstanbul´u bir dağıtım ve aktarma merkezi olarak kullanan, uzman olduğu ülkelere her gün direkt çıkışlar ile ulaşan, sektöründeki Türkiye merkezli geçmişi uzun yıllara dayanan bir markadır. Firmamız her gün Azerbaycan´a parsiyel çıkışı yapabilen geniş filosu ile sizlerin hizmetindedir.

Uzun yıllardan bu yana sektörde faaliyet gösteren firmamız, seffaflık ve güvenilirlik ile müşterilerinin daima ilk tercihi olmuştur. İlk günden bu yana, tüm süreçlerimizde daima değerlerimizi ve müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Hazal Lojistik geçmişin tecrübesi, günümüzün dinamikliği ve her zamanki sorumluluk duygusuyla yolumuza devam ediyoruz.  Hizmet kalitemizi artırabilmek adına yatırımlarımızda süreklilik sağlıyor, odak noktamıza teknolojiyi ve insan kaynağını alıyoruz.

Lojistik taşımacılık alanında sektöre hakim olan ve sektördeki değişkenlik gösteren operasyonların gerekliliklerini daima bilerek tüm hizmetlerimize hakim olan profesyonel kadromuz ile iş süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz. Lojistiğin en kritik noktası olan süre kavramını göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin taleplerine hızlı geri dönüşler yapıyoruz. Böylece yüksek standarda ulaşan iş akışlarımız, her an dinamik kalmamızı sağlıyor.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini uzun vadede algılamak ve karşılamak.

Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak.

Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak. Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine cevap vermek.

Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak.

Müşteri odaklı, kaliteli hizmetimizi arttırarak sunmak.

Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak.


MİSYONUMUZ

Vizyonumuz doğrultusunda ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı olmak.

Müşterilerine ve çalışanlarına katkılarını sürekli olarak geliştirip dinamik bir organizasyona hakim olmak.

Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.


slt

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın