Depolama

Hazal Lojistik , depolama hizmetlerinin salt stoklama , yükleme veya boşaltma ötesine taşıyabilmek için gerekli teknoloji, bilgi birikimi ve altyapıya yatırım yapmaktadır. Firmamızın İstanbul´da bulunan güvenlikli depolama alanları sizlere hizmet vermektedir.

Lojistik´te depolama: belirli nokta/noktalardan gelen ürünlerin veya yüklerin teslim alınıp, belirli bir süre korunup, belirli nokta veya noktalara gönderilmek üzere hazırlanmasıdır. Depolama süresinin uzunluğu depoları farklılaştırır. Depolama süresinin uzun olduğu yerlere depo denirken, süre kısaldıkça bu yerlere Dağıtım Merkezi (Distribution Centre), daha da kısaldıkça aktarma merkezi (Transfer Center – Hub) denir.

Hazal Lojistik yurt geneline dağılmış depolama birimlerini yüksek teknolojiler ile donatarak ve diğer hizmetleri ile entegre ederek müşterilerine en yüksek faydayı sağlamayı hedeflemektedir. Depoculuk faaliyetleri emtianın yurda girişinden başlayarak nihai siparişlerin hazırlanmasına kadar geçen sürecin tamamını elektronik olarak izleyebilir durumdadır. Yıllardır hizmet verdiğimiz çok çeşitli sektörlerden elde ettiğimiz iş tecrübesi de en hesaplı ve işlevsel çözümlerin sunulmasını mümkün kılmaktadır.

Depo hizmetleri, ürünün belirli bir süre için korunması ve özelliklerini kaybetmemesinin yanı sıra müşteri taleplerinin eksiksiz bir biçimde yerine getirilmesine dönük tüm çabaları kapsamaktadır.  Sizlerde bu muhteşem hizmetimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
Bize Ulaşın